فولاد و تجهیز پاسارگاد

شرکت فولاد تجهیز پاسارگاد در زمینه تهیه و تامین کلیه آهن آلات مورد استفاده در بخش صنعت،نفت و گاز ، پتروشیمی،فولاد سازی و دیگر واحدهای تولیدی فعالیت داشته و با تسلط بر بازار آهن ایران و ارتباط موثر با تولید تولیدکنندگان دست اول اقلام فولاد و آلیاژی نیاز مشتریان خود را برطرف ساخته و نهایت تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات درخور مشتریان به کار میگیرد.

درباره پرسنل مجموعه ما

پرسنل و همکاران این شرکت همگی افراد با تجربه در زمینه در زمینه بازرگانی بوده که هرکدام سابقه همکاری با شرکت های مطرح دولتی و خصوصی را دارا می باشند.

تأمین تجهیزات شرکت های صنعتی

مجموعه فولاد تجهیز پاسارگاد مفتخر به همکاری با شرکت های بزرگی دولتی و خصوصی کشور در زمینه صنعت همکاری داشته است.این شرکت با بهره مندی از بهترین تجهیزات و متریال آماده ارائه و تأمین کلیه قطعات و استراکچرهای مورد نیاز ساخت و ساز های صنعتی می باشد.

اهداف اصلی مجموعه ما

هدف اصلی شرکت بازرگانی فولاد تجهیز پاسارگاد ارائه خدمات به مشتریان در زمینه تأمین آهن آلات و دیگرکالاهای بازرگانی با نازل ترین قیمت و بالاترین سطح کیفیت و نهایتا جلب رضایت و اطمینان مشتریان می باشد.ارائه مشاوره های فنی و کاربردی در زمینه متریال های مصرفی،جایگزین های اصولی و همچنین پیش بینی نوسانات قیمتی و موجودی بازار از جمله خدمات در نظر گرفته شده برای مشتریان می باشد.

واحدبازرگانی

مشتریان فولاد تجهیز پاسارگاد

مجموعه فولاد تجهیز پاسارگاد مفتخر به همکاری با شرکت های بزرگی دولتی و خصوصی کشور در زمینه صنعت از جمله : فولاد خوزستان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، گروه مپنا، فولاد کاشان، شرکت دیسال، ماشین سازی جی، آزمون پلیمر سپاهان، واگن سازی پارس، پتروشیمی جم، سریر صنعت و بسیاری از واحد های دیگر صنعتی و تولیدی کشور بعنوان تأمین کننده همکاری داشته است.