ارائه خدمات : شنبه تا چهارشنبه 8 - 17 پنجشنبه 8 تا 12:30
  • {021-46110063}{021-46110071}

    {021-46110860}{021-46110113}

  • ftpasargad@gmail.com

    ftpasargad@yahoo.com

  • تماس با ما
 پروژه تجهیزات اداری فولاد مبارکه

پروژه تجهیزات اداری فولاد مبارکه

شرکت فولاد تجهیز پاسارگاد در راستای ارتقا و گستردگی دامنه فعالیت های خود اقدام به شرکت در مناقصه در جهت تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات اداری از جمله میز اداری،میز کنفرانس، طراحی و اجرای نماسازی و دکوراسیون سالن کنفراس و واحد های اداری با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت و طراحی ممکنه برای واحد های اداری و سالن های مرکزی شرکت فولاد مبارکه اصفهان کرد.

تجهیزات مربوطه به لحاظ طراحی و تولید باید به گونه ای پیاده سازی می شد که هم حس اختصاصی بودن در فضای مربوطه را به افراد مجموعه و مشتریان و تامین کننده گان منتقل می کرد و هم حس تعامل و همکاری را در بین آنها افزایش میداد.بنابراین ما در بحث ساخت و نصب و رته اندازی تجهیزات اداری یکتا با تولید میزهای اداری و کنفرانسی چند نفره که توسط دیوایدر از یکدیگر جدا شده اند و همچنین طراحی کامل و با جزئیات لوگو شرکت کارفرما در زوایای مناسب سعی کردیم تا به این مهم دست یابیم .

تجهیزات مدریتی : 

همچنین ما برای ریاست واحد نیازمند یک میز مدیریت و یک میز کنفرانس متصل به آن بودیم که بشکل منحصر بفردی طراحی شده باشد و هم میز مدیریت و هم میز کنفرانس با یکدیگر همخوانی در طراحی داشته باشند.پروژه تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات اداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان یکی از پروژه های بسیار با کیفیت و متفرقه شرکت فولاد تجهیز پاسارگاد است که در تمامی مراحل طراحی تولید و اجرا کلیه موارد و جزئیات بدرستی در آن ملحوظ شده و رضایت کامل کافرما مربوطه را داشته است .

انجام کلیه امور نصب ، جابجایی و نصب مجدد برای کلیه تجهیزات اداری شامل : پارتیشن ، میز های اداری و … در اسرع وقت با تکنسین های مجرب انجام پذیرفت . تمامی این محصولات داری قابلیت حمل ، جابجایی و نصب راحت بوده و در هر زمان و مکان به دلخواه مشتریان گرامی ، قابلیت جمع آوری و نصب مجدد هستند.

Translate »